У День святого Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок (International Book Giving Day).

Його започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.

Із кожним роком все більше книжок, як уже прочитаних, так і зовсім нових, вирушає в дорогу в усі куточки світу. Міжнародний день дарування книг - це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу і доступу до книги. Основна мета Міжнародного дня дарування книг - надихнути людей до читання.

Дарування книжок — гарна традиція читачів, друзів і партнерів Бібліотеки університету ДДПУ, завдяки якій фонд бібліотеки поповнюється навчальними, науковими, художніми виданнями.

Тож, ми вдячні : ректору університету С. О. Омельченко, кафедрі педагогіки, кафедрі педагогіки вищої школи, факультету фізичного виховання та кафедрі здоров'я людини і фізичного виховання, кафедрі теорії і практики початкової освіти, кафедрі прикладної психології, факультету технологічної освіти, викладачам : В. А. Глущенку, Н. М. Маторіній, В. І. Романьку, А. Е. Мелоян, І. Ю. Остополець, О. В. Колган, І. А. Хижняк, О. А. Кадубовському, Г. Я. Цибулько, Н. В. Резниченко, А. І. Переухенко та іншим.

Шановні читачі !

Бібліотека проводить акцію

«Подаруй бібліотеці сучасну книгу»

Приєднуйтесь до акції !

Не залишайтесь байдужими – бібліотеці потрібні нові книги !

  

Як можна відсвяткувати цей день :

Подарувати книгу бібліотеці, або другові, незнайомій людині;

 

Залучіти до цього свята друзів через соціальні мережі;

 

Приєднатись до буккросингу ("прочитав – передай іншому").

 

14 лютого Бібліотека організовує акцію буккросингу (місце проведення – головний корпус, хол).