23-24 травня в стінах нашого закладу освіти проходила Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти».

Не залишилась осторонь і бібліотека.

Так, 23 травня бібліотечні фахівці читальної зали № 1  О. А. Борщова та Н. О. Шило прийняли участь в роботі секції з педагогіки : «Педагогічна спадщина В. О. Сухомлинського у контексті розвитку особистості упродовж життя». Був проведений бібліографічний огляд літератури на тему : «Книга, читання і бібліотека в житті В. О. Сухомлинського», який супроводжувався презентацією.

24 травня фахівцями інформаційно-бібліографічного відділу О. М. Золотарьовою, О. Г. Тищенко   презентований тематичний перегляд літератури : «Сучасна освіта і наука : проблеми і перспективи».

Перегляд складався з таких розділів :

  1. 1. «Освіта та наука : інтеграція в Європейський освітній простір» - представлені публікації із періодичних виданнь з теми : «Європейська інтеграція педагогічної науки».
  2. 2. «Наукові праці викладачів ДДПУ за 2014-2018 рр.» - презентовані опубліковані праці професорсько-викладацького складу університету за факультетами.
  3. 3. «Збірники наукових праць» - розміщені наукові збірники, матеріали конференцій, які видаються в університеті.
  4. 4. «Автореферати дисертацій» - захищенних в університеті.
  5. 5. «Бібліотечні видання» - біобібліографічні покажчики, пам’ятки, буклети.

Всього було представлено приблизно 200 прим. видань, які переглянули 130 відвідувачів.